Program

12.00 - prezentacja fundacji Nomina Rosae
12.15 - pokaz strojów historycznych z pracowni Fundacji
12.40 - Prezentacja kultura picia wina i obyczaje z nią związane w dawnej Rzeczypospolitej – „Szlak węgierski”
13.20 - Koncert muzyki lutniowej w wykonaniu Ireneusza Trybulca (sala)
14.00 - Uczta renesansowa Nominy (sala) - czyli gry i zabawy towrzyskie przy winie w dawnej Polsce.

img01

Marek Ostafil

Manager, producent filmowy, organizator międzynarodowych projektów kulturalnych, edukacyjnych i artystycznych w Polsce i za granicą. Ukończył Historię Sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Producent filmów dokumentalnych m.in. dla Discovery Channel, RAI, France 5 oraz produkcji niezależnych. Manager Międzynarodowych Konferencji Fundraisingu w Polsce i współorganizator I Kongresu Etyki Fundraisingu. Współtwórca zapisów Deklaracji Etyki Fundraisingu w Polsce. Były Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.


www.marek.ostafil.com

img01

Fundacja Nomina Rosae

Zapraszamy do niezwykłej podróży w światy historii, wyobraźni i piękna wraz z Fundacją Nomina Rosae Ogród Kultury Dawnej. Odkrywamy i przybliżamy bogactwo polskiej historii i kultury - w tym celu od lat tworzymy unikatowe programy edukacyjne i artystyczne, łączące przekaz wiedzy historycznej z urzekającą oprawą artystyczną. Współpracujemy z muzeami, instytucjami kultury, pracownikami naukowymi oraz artystami w Polsce i za granicą. W ramach Fundacji działa Pracownia Rekonstrukcji Ubiorów Historycznych i Kostiumów oraz wyjątkowy w Polsce teatr historyczny.

www.nomina.pl

Patroni Honorowi Dni Wina

W sposób szczególny wspieraj± Nasz± Ideę


Zapraszamy do współpracy

i uczestnictwa w wyj±tkowym wydarzeniu


Kontakt

Magdalena Peszko-Doktor, 512-015-829

Zapraszamy do współtworzenia z nami tego wyj±tkowego Wydarzenia!

Kontakt dla Sponsorów, Partnerów, Patronów Honorowych i Medialnych w sprawie Małopolskich Dni Wina edycji 2014 i kolejnych: Magdalena Peszko-Doktor, tel. 512-015-829.

Kontakt